Styrofoam* XPS Isı Yalıtım Levhaları

 

 

Dow Bina Çözümleri, Dow Kimya Şirketinin inşaat endüstrisine yenilikçi ve etkin çözümler sunmayı hedefleyen iş koludur. Performans ve kalitede pazar lideri STYROFOAMTM mavi ekstrüde polistiren ısı yalıtımı çözümleri ile Dow Bina Çözümleri inşaat profesyonelleri ve endüstrisine, alanında en etkin ve yüksek performanslı ürünleri sunar. Dow Bina Çözümleri yeni nesil üretim teknolojilerini taşıdığı ek tesisleri ile günümüz inşaat profesyonellerinin CE belgeli, yüksek dayanım ve yüksek enerji verimli malzeme ihtiyacını %100 karşılamayı hedeflemektedir.”

 

Styrofoam* XPS Isı Yalıtım Levhaları Düşük ısı iletkenliğine sahiptir. Hexzagonal ve kapalı hücre yapısı sayesinde bünyelerine su ve rutubet almazlar ve yüksek basma mukavemetine sahiptirler. Haiz olup hafiftirler. Bu sebeple ısı yalıtım performansı zamanla değişmez. Beton şerbetinin oluşturacağı ısı köprülerini önlemek üzere lamba-zıvana geçmelidir.

 

Thermomass Yapı Sistemi'nde de STYROFOAMTM mavi ekstrüde polistiren yalıtım levhaları kullanılarak, maksimum yalıtım sağlanmayı ve yapınızın Isıtma, Soğutma ve Havalandırma ile ilgili enerji ihtiyaçlarını minimuma indirmeyi hedefliyoruz.